Статут

Стратегія

Ліцензія

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником:

вул. Шевченка, Незалежності, Об'їжджа, Гончарна, Ніжатинська, Ватутіна, Сакко і Ванцетті, Озерна, Свободи, Г.Сковороди, провул. Тимошенка та Серпневий.

Проектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти:

Заклад розрахований на 94 місця.

На даний час у закладі перебуває 109 дітей.

Мова освітнього процесу - українська.

Освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється державною мовою. Усі працівники володіють ураїнською мовою та приділяють належну увагу формуванню культурно-мовленнєвих навичок у дошкільників. Ділова документація, куточки, стенди, написи здійснюються державною мовою.

Вакантні посади: відсутні

Матеріально - технічне забезпечення

Спеціальні умови для дітей із особливими освітніми потребами в закладі: доступ наявний, маємо зйомний пандус та дзвінок виклику.

Додаткових освітніх послуг заклад не надає.

Участь у дослідно-експериментальній роботі на тему: «Станрдартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» згідно з Постановою Президії НАПН України № 1-2/7-172 від 20 червня 2019 року